Kognio – centrum för KBT

Annedalsvägen 9G, 227 64 Lund
| 0703-212 213
| info@kognio.se


Vänligen observera

Ingång mot Fjelievägen.

Kontaktuppgifter personal på Kognio

Kontaktuppgifter till oss tre medarbetare som driver Kognio.

Jan-Erik Nilsson

Utbildningledare

| 0702-07 43 52
| jan-erik.nilsson@kognio.se

Nicholas Nilsson

Verksamhetschef

| 0722-25 02 90
| nicholas.nilsson@kognio.se

Jan-Erik Nilsson

Utbildningledare

| 0702-07 43 52
| jan-erik.nilsson@kognio.se


Nicholas Nilsson

Verksamhetschef

| 0722-25 02 90
| nicholas.nilsson@kognio.se


Hanna Wahlberg

Utbildnings- och mottagningssamordnare

Kontaktuppgifter terapeuter

Kontaktuppgifter till terapeuterna som hyr in sig i våra lokaler.

Monica Lawenius

| 0733-24 49 45
| monica.lawenius@bredband.net
| Monicas hemsida

Margareta Lundskog

Åsa Magnusson

Elisabeth Malder

| 0730-30 76 07
| elisabeth.malder@telia.com

Anna Pardo

| 0738-39 71 08
| pardo_anna@hotmail.com

Frina Riley

Carina Sjöberg

Catharina Strid

Helene Wadenborg-Elbaz

| 0709-43 33 03
| hwe63@hotmail.com

Anders Åkerblom

Gunnar Österlöf

| 0705-70 28 76
| gunnar.osterlof@telia.com

 

Gunilla Bliding

| 0703-212 213
| gunilla.bliding@telia.com


Shahriar Faghihi


Anna Kahn-Kreku

| 0706-72 91 87
| info@psykologiskutveckling.se


Monica Lawenius

| 0733-24 49 45
| monica.lawenius@bredband.net
| Monicas hemsida


Åsa Magnusson


Elisabeth Malder

| 0730-30 76 07
| elisabeth.malder@telia.com


Anna Pardo

| 0738-39 71 08
| pardo_anna@hotmail.com


Frina Riley


Margareta Lundskog


Carina Sjöberg


Catharina Strid


Helene Wadenborg-Elbaz

| 0709-43 33 03
| hwe63@hotmail.com


Anders Åkerblom


Gunnar Österlöf

| 0705-70 28 76
| gunnar.osterlof@telia.com